Nova čistilica Za lepo lice Mitrovice

Plaža 2017

JKP KOMUNALIJE na sportskim igrama u Vrnjačkoj banji 2017. god.

Novi kamion za odnošenje smeća

JKP Komunalije Sremska Mitrovica

Novi kamioni

Traktor za košenje trave

JKP KOMUNALIJE na sportskim igrama u Vrnjačkoj banji 2016. god.

Nova čistilica JONSTON

Gradska čistoća

Održavanje higijene - zaposleni

Nove kante u centru Grada

Obnavlja se komunalna mehanizacija

Reciklažna ostrva

Ekološke igre za očuvanje planete

Letnje uređenje grada - Gradska plaža

Letnje uređenje grada - Reciklaža PET-a

Održavanje higijene

Projekat „THE CASE FOR ZERO WASTE“- STVARANJE DRUŠTVA BEZ OTPADA

The Case for Zero Waste - Završena obuka edukatora

Tržnica

Groblje

Nova usluga JKP Komunalija

Sremska Mitrovica - Gradski trg

Sremska Mitrovica - Muzej Srema

Sremska Mitrovica - Gradski trg

Sremska Mitrovica - Carska palata

Sremska Mitrovica - Fontana cvet

Sremska Mitrovica - Gradska kuća

Sremska Mitrovica - Muzej Srema

Daily Archives: 02.04.2014

JAVNI POZIV za nabavku dobara 1000 individualnih 400-litarskih kompostera

JKP

OBAVEŠTENJE

Odlukom tenderske komisije produžava se rok za podnošenje ponuda naveden u oglasu za dodatnih 14 dana.

Novi rok za podnošenje ponuda je 08.05.2014. god. do 13 časova.

Odluka o produženju roka je doneta zbog tehničke neispravnosti postavljenih datoteka. Zamena datoteka je izvršena i ponovo su dostupne za preuzimanje.

Molimo sve koji su preuzeli datoteke zaključno sa 02.04.2014. da ponove preuzimanje.

JKP EU

Procurement of composters for individual houses

2013/333-357/IPA/LOSU01

Javno komunalno preduzeće “Komunalije”, Stari šor 114, 22000 Sremska Mitrovica, oglašava objavljivanje JAVNOG POZIVA za nabavku dobara u otvorenom postupku:

1000 Individualnih 400-litarskih kompostera

u Sremskoj Mitrovici, Srem, Republika Srbija, uz finansijsku pomoć IPA Prekograničnog programa Evropske unije Hrvatska – Srbija 2007-2013. Tenderska dokumentacija može se preuzeti u JKP “Komunalije”, Stari šor 114, 22000 Sremska Mitrovica ili na web stranici: www.komunalije.co.rs

Rok za podnošenje ponuda je 25. april 2014. u 13:00h. Moguće dodatne informacije ili pojašnjenja biće objavljena na na web stranici: www.komunalije.co.rs

Preuzmite Obaveštenje o ugovoru za javnu nabavku dobara 1000 individualnih 400-litarskih kompostera u PDF formatu klikom na ovu ikonicu / Download the Supply Contract Notice for the procurement of 1000 individual 400-liter composters in PDF format by clicking at this icon:

Preuzmite tendersku dokumentaciju za javnu nabavku dobara 1000 individualnih 400-litarskih kompostera u ZIP formatu klikom na ovu ikonicu / Download the Container Supply Tender for the procurement of 1000 individual 400-liter composters in ZIP format by clicking at this icon: