Javno nadmetanje putem licitacije za davanje u rezervaciju prodajnih mesta – rashladnih vitrina u tržnici na Gradskoj pijaci

logo_jpg_480x210

Upravni odbor preduzeća je na svojoj 1. sednici u 2011. godini, održanoj dana 27.01.2011. godine, doneo Odluku o raspisivanju javnog nadmetanja putem licitacije za davanje u rezervaciju prodajnih mesta – rashladnih vitrina u tržnici na Gradskoj pijaci u Sremskoj Mitrovici.

Prodajna mesta – rashladne vitrine koji se daju u zakup su:

- Rashladne vitrine za pravna lica – od red. br. 1 do red. br. 8;

- Rashladne vitrine za fizička lica – od red. br. 9 do red. br. 32;

Početna vrednost godišnjeg zakupa prodajnih mesta – rashladnih vitrina iznosi 17.917,00 dinara za vitrina za fizička lica, odnosno 35.832,44 dinara za vitrine za pravna lica. Cene su izražene bez obračunatog PDV-a. Visina garantovanog iznosa (kaucije) za učestvovanje na licitaciji iznosi 9.000,00 dinara za rashladne vitrine za fizička lica, odnosno 18.000,00 dinara za rashladne vitrine za pravna lica. Rok za podnošenje prijava je petak 11. februar do 12 časova. Na licitaciji mogu učestvovati sva fizička lica, preduzetnici i pravna lica koja ispunjavaju uslove učešća na licitaciji i blagovremeno dostave urednu prijavu. Informacija o uslovima za licitaciju može se dobiti u Pijačnoj upravi na Gradskoj pijaci. Javno nadmetanje putem licitacije održaće se u ponedeljak 14. februara, sa početkom u 9,00 časova u tržnici na Gradskoj pijaci u Sremskoj Mitrovici.