Одговор на Захтев за додатне инфо. и појаш. конкурсне док. за јавну набавку добара ЈН ОП – Д – 2/13 РЕЗЕР. ДЕЛОВИ ЗА МОТОР. ВОЗИЛА – ТЕРЕТНИ ПРОГРАМ, ПУТНИЧКИ И ПРОГРАМ ЗА РАДНЕ МАШИНЕ

РЕЗЕРВНИ ДЕЛОВИ ЗА МОТОРНА ВОЗИЛА – ТЕРЕТНИ ПРОГРАМ, ПУТНИЧКИ И ПРОГРАМ ЗА РАДНЕ МАШИНЕ

JKP

Одговор на Захтев за додатне информације и појашњење конкурсне документације за јавну набавку добара ЈН ОП – Д – 2/13

ПОШТОВАНИ,

На основу Вашег Захтева за додатне информације и појашњење: Молимо Вас да одговорите на следећа питања везана за јавну набавку бр. ЈН ОП – Д – 2/13. Питања се односе на Партију 1 – Резервни делови за теретни програм “МЕРЦЕДЕС“.

Питање 1:  За позиције под редним бројем 37, 56 и 74 тражени део је филтер хидраулике. Наше питање је да ли се ради о филтеру на мењачу или на волану?

Питање 2:  За позицију бр. 26 – за “Mерцедес – 1823 АТЕGO” тражите репарирану кочиону стегу. Наше питање гласи да ли су у питању кочиона клешта? Исто питање се односи и на позиције под редним бројем 44 за “Мерцедес – 1823 АXOR” и за позицију под редним бројем 63 за Мецедес – 1824 AXOR”.

На основу члана 63. став 3. Закона о јавним набавкама, “Сл. Гласник Р. С.“, број 124/2012, достављамо Вам одговоре Ваша питања:

Одговор 1: За Партију 1 – Резервни делови за теретни програм “МЕРЦЕДЕС“, под тачком 3.1. Техничка спецификација, у табели, на страни 11 од 69 позиција под редним бројем 37 и на страни 12 од 69 на позицијама под редним бројевима 56, и 74, као и под тачком 6. Образац понуде, у табели, на страни 37 од 69 позиција под редним бројем 37 и на страни 38 од 69 на позицијама под редним бројевима 56 и 74 у конкурсној документацији, стоји назив резервног дела “ФИЛТЕР ХИДРАУЛИКЕ”.

МИСЛИ СЕ НА ФИЛТЕР ХИДРАУЛИКЕ ЗА ХИДРАУЛИКУ НАДОГРАДЊE  КАМИОНА СМЕЋАРА

Одговор 2: За Партију 1 – Резервни делови за теретни програм “МЕРЦЕДЕС“, под тачком 3.1. Техничка спецификација, у табели, на страни 11 од 69 позиције под редним бројевима 26 и 44 и на страни 12 од 69 позиција под редним бројем 63, као и под тачком 6. Образац понуде, у табели, на страни 37 од 69 позиције под редним бројевима 26 и 44 и на страни 38 од 69 позиција под редним бројем 63, стоји назив “КОЧИОНА СТЕГА РЕПАРИРАНА“.

ДА, МИСЛИ СЕ НА КОЧИОНА КЛЕШТА (ЗНАЧИ, РАДИ СЕ О ИСТОМ РЕЗЕРВНОМ ДЕЛУ).

Уједно Вас обавештавамо да ћемо извршити ИЗМЕНУ и ДОПУНУ Конкурсне документације:

1. За Партију 1 – Резервни делови за теретни програм “МЕРЦЕДЕС“, под тачком 3.1. Техничка спецификација, у табели, на страни 11 од 69 позиција под редним бројем 37 и на страни 12 од 69 на позицијама под редним бројевима 56, и 74, као и под тачком 6. Образац понуде, у табели, на страни 37 од 69 позиција под редним бројем 37 и на страни 38 од 69 на позицијама под редним бројевима 56 и 74 у конкурсној документацији, стоји назив резервног дела “ФИЛТЕР ХИДРАУЛИКЕ”.

На речи “ФИЛТЕР ХИДРАУЛИКЕ” додају се речи НАДОГРАДЊЕ КАМИОНА СМЕЋАРА.

Тако да гласи:

ФИЛТЕР ХИДРАУЛИКЕ НАДОГРАДЊЕ КАМИОНА СМЕЋАРА.

Захваљујемо Вам на конструктивној сарадњи и за сва даља појашњења стојимо Вам на располагању,

Молимо Вас да нам извршите потврду пријема Одговора.

КОНКУРСНА КОМИСИЈА