Plaža 2017

Kupališna sezona na popularnim Brionima u Sremskoj Mitrovici počela je 10. juna. Grad je za njeno sređivanje i održavanje izdvojio oko 9 miliona dinara. Predstavnici mitrovačkih „Komunalija“ danas su obišli plažu, a direktor Radoslav Jevremović je istakao da su ispunjeni svi uslovi za bezbedno kupanje na reci Savi u ovom gradu.

Radoslav Jevremović, dir. JKP „Komunalije“ Sremska Mitrovica

„20. maja počeli smo sređivanje plaže, u skladu sa planom i programom, i do 6. juna sve je bilo spremno, kada je obavljen tehnički prijem. Sezona će trajati do 10. septembra i za to vreme su obezbeđena četiri spasioca na plaži i jedan na vodi, kao i  lekarska ekipa. Analize vode su pokazale da je ona ispravna zakupanje, a osim toga i prateći sadržaji su unapređeni u odnosu na proteklu godinu“, kaže Jevremović.

Gradska plaža